Zapraszamy Państwa na spektakl „Beze Mnie” w wykonaniu aktorów Teatru im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa, który odbędzie się  w dniu 19.10.2017 r. o godz. 18:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Działoszycach. UWAGA! Przedstawienie wyłącznie dla widzów od 14 roku życia! Ilość miejsc ograniczona. WSTĘP WOLNY [zdjęcia + zdjęcia ze spektaklu]

Spektakl „Beze mnie” Michaela Müllera to opowieść o miłości, wyobcowaniu, pragnieniu akceptacji… Przedstawienie stworzone zostało z myślą o młodych ludziach, ale powinni go zobaczyć także dorośli – rodzice, nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy – wszyscy ci, którzy pracują z młodymi ludźmi, zajmują się rozwiązywaniem ich problemów, chcą poznać, z czego mogą wynikać ich lęki, obawy, zagubienie, osamotnienie czy bunt. Dusza młodego człowieka może skrywać wiele tajemnic, o których nie mają pojęcia nawet jego rodzice – mnóstwo głębokich, jątrzących się ran, zduszonych emocji, które muszą w końcu znaleźć jakieś ujście. Do czego może się posunąć nastolatek, zatruty jadem obojętności, odtrącony, niezrozumiany, osamotniony?

Pokazy spektakli odbywają się w ramach programu TEATR POLSKA realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.