Talent PińczowskiRusza druga edycja show „Echa Dnia” - Talent Pińczowski, w którym prezentuję się osoby posiadające niezwykłe umiejętności i pasje. Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie, a może żonglujesz, jesteś iluzjonistą lub masz inne talenty? Zgłoś się i pokaż siebie na castingu! Najlepsi powalczą o nagrody.

 

 

Jurorzy - Kamila Drezno, Krzysztof Kubalski i Łukasz Sobieraj już nie mogą doczekać się castingów. - Mam nadzieję, że uczestnicy nas zaskoczą. Liczę też, że poziom będzie równie wysoki, a może i nawet wyższy niż rok temu - mówi Kamila Drezno, zawodowa tancerka znana między innymi z programu „Taniec z Gwiazdami”. Więcej humoru i... magii spodziewa się Krzysztof Kubalski. - Liczę że będzie więcej kabaretów lub solistów kabaretowych, estradowych. Marzę o tym, żeby pojawił się jakiś iluzjonista - przyznał Krzysztof Kubalski z Kabaretu Z Konopi.

Z kolei trzeci juror, Łukasz Sobieraj ma nadzieję zobaczyć postępy uczestników, których już znamy z pierwszej edycji. - Mam nadzieję, że pokażą coś nowego, jestem ciekaw jak ich droga się toczy, jak rozwija się ich kariera - twierdzi Łukasz Sobieraj, muzyk z Kielc, wokalista między innymi zespołu Tacy Sami. - Ważna jest oryginalność. To dobra okazja dla osób posiadających różne, wyjątkowe talenty. To w końcu show! - dodaje Łukasz.

Zapraszamy każdego, kto ma talent, który warto pokazać. Dla laureatów mamy nagrody. Za pierwsze miejsce nagroda wynosi - 600 złotych, za drugie miejsce - 400 złotych, zaś za trzecie miejsce - 200 złotych.

Organizatorem Talentu Pińczowskiego jest „Echo Dnia”. Współorganizatorami są: Urząd Miasta i Gminy Pińczow oraz Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury. Patronat objęli Adam Jarubas, marszałek województwa świętokrzyskiego i Włodzimierz Badurak, burmistrz Pińczowa.

Casting odbędzie się we wtorek, 27 września o godzinie 16 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury.

Aby wziąć udział w castingu należy pobrać formularz zgłoszeniowy z portalu www.echodnia.eu. Wypełniony należy przysłać na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informacje: telefony 500-330-007, 697 -770-583.