Polish English French German Hebrew Italian Russian Spanish Ukrainian Yiddish

Maraton Rowerowy 2018Wszystkich pasjonatów jazdy na rowerze zapraszamy do udziału w imprezie pn "Rowerowe Powitanie Jesieni 2018".
Wydarzenie ma charakter rekreacyjno-sportowy, a jego organizatorem jest GOK w Charsznicy we współpracy z MGCK w Działoszycach.
Zadaniem uczestników będzie dojechanie rowerem do Działoszyc, powiat pińczowski, woj. świetokrzyskie (33 km), podbicie karty startowej i powrót (czyli łącznie 66 km), w przedziale czasowym od godz. 8:00 rano do 18-ej.
Uczestnicy startować będą jednocześnie z Charsznicy i Działoszyc. Trasę można pokonywać wielokrotnie. Każdy uczestnik za pokonanie dystansu otrzyma pamiątkowy Certyfikat Uczestnictwa. ZAPRASZAMY!!!
[szczegóły]

Zaproszenie na VIII Rajd Wazy z Bronocic_1Zapraszamy na VIII Rajd Szlakiem Wazy z Bronocic, który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. Tegoroczny rajd na trasie Działoszyce - Racławice - Bronocice rozpocznie się w Działoszycach, na parkingu przed synagogą, w niedzielę o godz. 10:00. Więcej szczegółow na plakacie.

Dzień Dziecka w Dziekanowicach_2Wśród imprez z okazji Dnia Dziecka w gminie Działoszyce swoje miejsce miały również te, zorganizowane przez miejscowa Koła Gospodyń Wiejskich. Jednym z nich był festyn rodzinny w Dziekanowicach, gdzie mieszkańcy, na czele z Panią Sołtys Teresą Grębosz, w niedziele 3 czerwca, zafundowali najmłodszym moc atrakcji. Wśród nich było spotkanie z policjantami z Komisariatu w Działoszycach, którzy pokazali m.in. swoje wyposażenie i strój ochronny oraz strażakami z OSP Działoszyce, demonstrującymi m.in. specjalistyczne kombinezony i techniki pierwszej pomocy. Był również poczęstunek wraz z drobnymi upominkami, a przede wszystkich moc zabaw dla dzieci, którym zagospodarowano radośnie czas, aż do samego wieczora! Zapraszamy na fanpage KGW Dziekanowice [Zdjęcia]

Organizatorzy zapraszają 24 czerwca o godzinie 14.00 do Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach na Piknik Rolniczy. [plakat]

PucharOrganizatorzy serdecznie zapraszają młodzież w wieku powyżej 16 lat oraz osoby dorosłe do wzięcia udziału w Turnieju Piłkarskim "O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyce", który rozpocznie się 17 czerwca 2018 r. na stadionie - obiekcie sportowym w Działoszycach.

Załączniki:
Pobierz plik (turniejopucharburmistrza2018.png)Zaproszenie[Zaproszenie na Puchar Burmistrze MiG Działoszyce wraz ze szczegółami]235 kB

Światowe odkrycie!

Wozy z Bronocic

Z dawnych lat

  • Dawne Działoszyce w obiektywie Woźniakowskiego

Wydawnictwa

wydawnictwa

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

Zgłoś błąd/propozycję

Znalazłeś błąd na stronie, bądź masz jakąś propozycję odnośnie jej funkcjonowania? Powiadom nas o tym!

Zgłoś błąd/propozycję

Początek strony